Cemre Kemer ve Grup Hepsi Fan Club | 2010
En Süper Cemre Kemer Fana Hoşgeldin Smile
Üye değilsen 1 tıkla süper eğlenceye katıl, eğer çooktan üyeyim diyorsan giriş yapman yeterli!
En Süper Cemre Kemer Fana Hoşgeldin Smile
Üye değilsen 1 tıkla süper eğlenceye katıl, eğer çooktan üyeyim diyorsan giriş yapman yeterli!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güncel, kaliteli, en yeni haberlerin bulunduğu Grup Hepsi ve Cemre Kemer fan sitesi.

AnasayfaCK Fan KapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
Görüşler Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Demi(x)
CemreKemer Fan Kurucu
CemreKemer Fan Kurucu

Kadın Kova
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/07 Mesaj Sayısı : 3332 Nerden : Türkiye :D Hobilerin? : Müzik, Kitap, PC, Pf, Photoscape Lakabın? : Oricinil x)
Özel Sayfa
Altın: Sonsuz
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:44 pm

Konunun ilk mesajı :

Sitemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?
(Üyeler yazabilir, sohbet olmasın)
http://www.cemrekemerfanclub.1talk.net
ckk4ever
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 11:29 am

site güzelmiş.üye olucam.
Demi_Lovato_20
CemreKemer Fan Modu
CemreKemer Fan Modu
Demi_Lovato_20

Kadın Kova
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/03/10 Mesaj Sayısı : 266 Nerden : İstanbul Hobilerin? : PC, Msn, Müzik Lakabın? : Büşbüş
Özel Sayfa
Altın: 7400
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 12:02 pm

Bekleriz canım Smile
Gelen eğlenir, sıcak ailemize katılır,
Gelmeyen çok şey kaçırır..
eLif[CK-YY]
Tanıdık Üye
Tanıdık Üye
eLif[CK-YY]

Kadın Terazi
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 24/12/07 Mesaj Sayısı : 207 Nerden : Cemreden Hobilerin? : Müzik dinlemek, bilgisayar Lakabın? : Elo
Özel Sayfa
Altın: 600
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 12:15 pm

Ya her sitede üye olun mutlu olun falan derler ama bizim öyle birşey dememize gerek yok..Çünkü bizim mutluluğumuz bize yeter ..de artar bile x) .

Sitemize üye olan herkesle biz de büyürüz..Daha mutlu oluruz Smile
Bizim gibi olmak istiyorsanız üye olursunuz ..Yok diyorsanız ben böyle de mutluyum sadece merak ettim siteyi, olmazsınız.. Smile
ckfan003
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:46 pm

seni çok seviyorum cemre!!

İmza Özel CKFAN
Demi(x)
CemreKemer Fan Kurucu
CemreKemer Fan Kurucu

Kadın Kova
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/07 Mesaj Sayısı : 3332 Nerden : Türkiye :D Hobilerin? : Müzik, Kitap, PC, Pf, Photoscape Lakabın? : Oricinil x)
Özel Sayfa
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 2:57 pm

Seni de bekleriz canım Smile
Demi_Lovato_20
CemreKemer Fan Modu
CemreKemer Fan Modu
Demi_Lovato_20

Kadın Kova
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 15/03/10 Mesaj Sayısı : 266 Nerden : İstanbul Hobilerin? : PC, Msn, Müzik Lakabın? : Büşbüş
Özel Sayfa
Altın: 7400
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 1:39 pm

Teklif var, ısrar yok Hihihi

Grup Hepsi fanından, Vanessa Hudgens fanına kadar herkes burada var Smile üye olup aramıza katılabilirsiniz
melislovato.
CemreKemer Fan Co-Admin
CemreKemer Fan Co-Admin
melislovato.

Kadın Koç
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/09/07 Mesaj Sayısı : 1079 Nerden : Dünya Hobilerin? : Msn, PC, PF, Müzik, Facebook Lakabın? : Melü, Melo, Melüs
Özel Sayfa
Altın: 1400
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:27 pm

Her ünlü hakkında en yeni şeyleri burada öğrenebilirsiniz..Ben Demi Lovato ve Miley Cyrus hakkındaki herşeyi buradan öğreniyorm Hihihi
BRowni~
Alışmaya Başlıyor
Alışmaya Başlıyor
BRowni~

Kadın Başak
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 24/06/10 Mesaj Sayısı : 108 Nerden : Dünya~ Hobilerin? : PScape, PShop, Fan Club Lakabın? : Firendli :D
Özel Sayfa
Altın: 2600
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 1:11 pm

Ben daha yeni üyeyim, misafirler.Daha düne kadar üye değildim ama şimdi üye oldum ve site gerçekten insanı kendine bağlıyor.Çok güzel bir site.Üye olun derim.
eLif[CK-YY]
Tanıdık Üye
Tanıdık Üye
eLif[CK-YY]

Kadın Terazi
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 24/12/07 Mesaj Sayısı : 207 Nerden : Cemreden Hobilerin? : Müzik dinlemek, bilgisayar Lakabın? : Elo
Özel Sayfa
Altın: 600
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:40 pm

Bizim farkımızı görmek ve tatmak için üye olun.
avrilist
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 7:11 pm

merhaba ben serpil siteniz güzel cemreyi ve avrili seviyorummm...kendime avril sitesi yaptım ama şunları yapamıyorum:

lütfn yardım ediiinn

İstatistikDeğerİstatistikDeğer
Forumun genel istatistikleri
Toplam mesaj2499HOŞ GELDİNMisafir
Başlık sayısı766Forumun yaşı (gün)1049
Kullanıcı sayısı960Kayıt tarihiniz
Toplam Kategori Sayısı
65 Online Rekorumuz
83
Kullanıcı grupları
ÜYELEREn son kayıt olan kullanıcıBRowni~
Enson ziyaretiniz
ProfilinizAnonymous
Site ekibimiz
YÖNETİCİLERMesaj Sayınız
153

wernnn
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 2:42 pm

onların kodu vr Wink
Demi(x)
CemreKemer Fan Kurucu
CemreKemer Fan Kurucu

Kadın Kova
Özel Sayfa
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 6:00 pm

Evet canım onun kodunu anasayfaya yapıştırınca çıkıyor Wink
Bunun için yetkinforumda araştırma yap Wink
melislovato.
CemreKemer Fan Co-Admin
CemreKemer Fan Co-Admin
melislovato.

Kadın Koç
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/09/07 Mesaj Sayısı : 1079 Nerden : Dünya Hobilerin? : Msn, PC, PF, Müzik, Facebook Lakabın? : Melü, Melo, Melüs
Özel Sayfa
Altın: 1400
ÖzeL KıSım:
MesajKonu: Geri: Görüşler Görüşler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 5:29 pm

ÜYE OL.MUTLU OL.TEKLİF VAR.ISRAR YOK.BEKLERİZ.
Görüşler Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2